O nas

Art-Masaż to placówka szkoleniowa specjalizująca się prowadzeniem kursów w zakresie masażu, fizjoterapii oraz szkoleń branży SPA.

Jesteśmy niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego realizującą zadania statutowe pod nadzorem pedagogicznym Dolnośląskiego Kuratorium Oświaty oraz posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem: 2.02/00014/2011.

Nasza kadra szkoleniowa to doświadczeni fizjoterapeuci oraz technicy masażu, którzy łączą profesję z życiową pasją, jaką jest praca z ludzkim ciałem. Stawiamy na wiedzę i profesjonalizm.

Oferta szkoleniowa jest przeznaczona zarówno dla osób początkujących, które chcą od podstaw poznać tajniki masażu, jak i dla tych, którzy chcą rozszerzyć swój warsztat pracy o nowe techniki masażu.
Rzetelnie opracowane programy kształcenia oraz autorskie koncepcje dydaktyczne przekładają się na zdobycie niezbędnej wiedzy i praktycznych umiejętności przygotowujących kursantów do pracy w zawodzie masażysty.

Aby zapewnić atrakcyjność i konkurencyjność oferty naszych szkoleń zgodnie z panującymi preferencjami i potrzebami rynku, wprowadzamy najnowsze i wyselekcjonowane techniki pracy z ciałem.

Nauka masażu w Centrum Szkoleniowym Art-Masaż jest prawdziwą przyjemnością i niezapomnianą przygodą, zajęcia odbywają się w miłej i kameralnej atmosferze, a liczba uczestników szkoleń nie przekracza 6 osób.
Zapewniamy bogate zaplecze dydaktyczne, sala szkoleniowa wyposażona jest w profesjonalne stoły do masażu, modele anatomiczne, tablice poglądowe oraz nowoczesny sprzęt audio-wizualny.

Wszyscy słuchacze w ramach kursów i szkoleń, bezpłatnie otrzymują materiały szkoleniowe w postaci opracowanych skryptów oraz mogą liczyć na pomoc i konsultacje naszych instruktorów.
Dzięki rzetelnej pracy i wspaniałej atmosferze nasze kursy i szkolenia cieszą się rosnącą popularnością, a praktyczne umiejętności nabyte podczas szkoleń, przekładają się na sukces naszych kursantów.